O nás

Svou práci děláme tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí a její výsledky vedly k ekonomické úspornosti a zlepšení kvality života díky zdravému bydlení

Při své práci se zabýváme především výstavbou nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenství, vyřizujeme potřebné dokumenty a jednáme s příslušnými úřady. Při osobní schůzce Vám dáme k dispozici katalog s širokým výběrem moderních projektů, nebo Vám náš projektant zpracuje projekt rodinného domu dle Vašich představ vč. 3D vizualizace. Dům Vám předáme ve Vámi požadované fázi dokončení - na klíč, hrubá stavba, přípravná fáze dokončení (dům je kompletně zhotovený zvenčí a vnitřní práce si provedete sami). Garantujeme Vám pevnou cenu sjednanou ve smlouvě o dílo.

Dále se zaměřujeme na zateplení rodinných, panelových a bytových domů, díky kterému dochází ke značné úspoře nákladů na bydlení. Pro získání nového vzhledu Vašeho domu nabízíme pestrý výběr fasád a fasádních profilů z různých materiálů. 

Provádíme také odvodnění a odvětrání zdiva přírodní cestou - okopávkou a provedením izolací. Nepoužíváme tedy sanační prostředky, které nebývají dlouhodobě účinné (vlhkost se po čase navrací) a šetrné k životnímu prostředí.

V neposlední řadě se zabýváme rekonstrukcemi bytů, bytových jader, nebytových prostor i rodinných domů. Klientům poskytujeme zdarma 3D vizualizaci finální podoby zrekonstruovaného prostoru.

Klademe důraz na profesionalitu, poctivost, kvalitní a ekologicky šetrné materiály a rychlost výstavby, čímž snižujeme naše i Vaše náklady.

 

 

Kontakt

AMADENIS s. r. o.
Pod Viaduktem 2784/58a
150 00 PRAHA 5

+420 601 222 699

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode